MY - RODIČE - OBEC - ŠKOLA

Spolek MROŠ podporuje spolupráci rodičů,
pedagogů a přátel ZŠ a MŠ Hovorčovice

Vyhledávání

Odběr novinek

Stránky pro inspiraci

rodicevitani.cz

Na tomto webu najdete mapu aktivních škol, které splňují jasná kritéria partnerské komunikace a přátelské spolupráce. Škola (základní či víceleté gymnázium) se zde může certifikovat - získat značku Rodiče vítáni. Rodiče či žáci můžou školu nominovat. Přečtěte si inspirativní příklady z praxe,diskutujte lidmi, kteří mají stejný zájem!

 

skutecnezdravaskola.cz

K naplnění vize Skutečně zdravé školy je potřeba řady změn v současném systému školního stravování. Inspirujme se na dalším zajímavém webu.

 

scio.cz 

Chceme, aby svět byl lepší. Naše role v tom je zlepšit situaci v oblasti vzdělávání a rozvoje dětí. Chceme na to jít tak, že se budeme snažit ve významné části společnosti měnit pochopení cílů, obsahu, forem, průběhu a nástrojů vzdělávání dětí a napomáhat žádoucím změnám tak, aby děti a mladí lidé byli dobře (lépe) připraveni prožít dobrý a spokojený život v druhé polovině 21. století.

eduin.cz

Vzdělávání je i naše věc. Kvalitní a smysluplné vzdělání pro každého. Podněcujeme veřejnou diskusi o vzdělávání s důrazem na potřeby měnícího se světa.